Baskil Kaymakamlığı YENİ!!! Resmi İnternet Sitesi hizmete girmiştir. Karşılaştığınız sorunları, eksiklikleri lütfen baskil@icisleri.gov.tr ve baskilkaymakamligi@gmail.com adresine gönderiniz.
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 


 
HAVA DURUMU
ELAZIG
ÇOCUKLARIMIZ İÇİN
GENÇLERİMİZ İÇİNBulunduğunuz Yer: Haberler


   Şehitlerimizin ruhları şad olsun!

Hainleri ve terörü lanetliyoruz.
Terörün dili, dini, milliyeti ve mezhebi olmaz.
Terörist dilsiz, dinsiz, milliyetsiz ve mezhepsizdir.
             


 BEYAZ BAYRAK TÖRENİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

BEYAZ BAYRAK TÖRENİ

Temizlik ve hijyen açısından belirli kriterler esas alınarak Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol dahilinde İlçemiz okullarından Vakıfbank Ortaokulu ile Mustafa Bilbay İlkokulu/Ortaokulu Beyaz bayrak almaya hak kazanmıştır. Söz konusu okulların Beyaz bayrak ve sertifikaları İlçe Kaymakamı Mustafa Ünver BÖKE’ nin katılımları ile yapılan törenle teslim edilmiştir.
İlçe Kaymakamı Mustafa Ünver BÖKE gerçekleştirilen projede toplum sağlığını koruma ve geliştirme, yaşam kalitesini yükseltme, temizlik ve hijyen konusunda yeterli eğitim almış sağlıklı nesiller yetiştirmenin önemine dikkat çekerek Vakıfbank Ortaokulu ve Mustafa Bilbay İlkokulu/Ortaokulu yönetici ve personellerine teşekkür etti.

 


Bu içerik toplam 43.948 kez gösterildi, Site toplam 414.083 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 25 kişi geziyor.

İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER

 

           
Baskil Kaymakamlığı Resmi web sitesi

 Bize Ulaşın                                0 (424) 511 20 01