Baskil Kaymakamlığı YENİ!!! Resmi İnternet Sitesi hizmete girmiştir. Karşılaştığınız sorunları, eksiklikleri lütfen baskil@icisleri.gov.tr ve baskilkaymakamligi@gmail.com adresine gönderiniz.
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 


 
HAVA DURUMU
ELAZIG
ÇOCUKLARIMIZ İÇİN
GENÇLERİMİZ İÇİNBulunduğunuz Yer: Haberler


   Şehitlerimizin ruhları şad olsun!

Hainleri ve terörü lanetliyoruz.
Terörün dili, dini, milliyeti ve mezhebi olmaz.
Terörist dilsiz, dinsiz, milliyetsiz ve mezhepsizdir.
             


 Baskil, Milli İradeye Sahip Çıkıyor!
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Baskil, Milli İradeye Sahip Çıkıyor!
İlçemizde, menfur ve hain kalkışmaya teşebbüsle ilgili o gecenin ilk saatlerinden bugune değin milli irade ve demokrasiye tereddütsüz sahip çıkan güçlü birlikteliğin yaşandığı bize yaraşır vakur bir ortam var.

Demokrasi Nöbeti Sürüyor!
Vatandaşlarımızın demokrasi nöbeti içinde bulunmaları ve sağduyunun temini bütün yurt sathında olduğu gibi gerçekten Baskil'de de vatanseverlik bilinci içerisinde en kısa tarifle tam manasıyla takdire şayandı.


Yek Vücûd Baskil, Bir Yürek Türkiye!
Aklı hür ve vicdanı selim yediden yetmişe bütün insanımız yek vücut olarak derhal Baskil çarşı meydanında biraraya geldiler. Burada ilkin selalara uydular ve dualar ettiler; daha sonra ise Kaymakamımız, Belediye Başkanımız  ve Müftümüz başta olmak üzere isabetli bir feraset ile "asker de bizim askerimiz; polis de bizim polisimiz" diyerekten askeriye ve emniyete yine hep beraber gittiler. Seher vakti sonunda namazlar da eda edildi işte böylelikle gönlü gani Baskil tek yürek oldu, bu hayasız adi darbeye de karşı durdu.

Vatan Aşkına: Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Devlet..!
Bu vesile ile Baskil halkı nezdinde bütün kamu görevlileriyle birlikte demokrasinin haklı zafer teyidinin birkez daha onur ve müsterihliğini taşımakta olduğumuzu göğüslerimiz kabararak ifade ediyoruz. Ayrıca ulvi değerleri uğrunda kendini siper eden necip milletimize de şükranlarımızı sunuyor; yüce Mevladan şehitlerimize rahmet, kederli yakınlarına sabrı cemil ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Bu içerik toplam 43.956 kez gösterildi, Site toplam 414.093 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 38 kişi geziyor.

İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER

 

           
Baskil Kaymakamlığı Resmi web sitesi

 Bize Ulaşın                                0 (424) 511 20 01