Baskil Kaymakamlığı YENİ!!! Resmi İnternet Sitesi hizmete girmiştir. Karşılaştığınız sorunları, eksiklikleri lütfen baskil@icisleri.gov.tr ve baskilkaymakamligi@gmail.com adresine gönderiniz.
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 


 
HAVA DURUMU
ELAZIG
ÇOCUKLARIMIZ İÇİN
GENÇLERİMİZ İÇİNBulunduğunuz Yer: Kaymakam


   Şehitlerimizin ruhları şad olsun!

Hainleri ve terörü lanetliyoruz.
Terörün dili, dini, milliyeti ve mezhebi olmaz.
Terörist dilsiz, dinsiz, milliyetsiz ve mezhepsizdir.
             


 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.


Uhut Emre KOYUNCU
Kaymakam
 

1980’de Ankara’da doğan Uhut Emre Koyuncu, ilk ve orta öğrenimi gibi yüksek öğrenimini de burada sürdürdü. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi’nde (Mülkiye) 2004’de lisansını tamamladı. Gazi Üniversitesi Kentleşme ve Çevre Sorunları’nda yüksek lisans yaparken; 2007’de Kaymakamlık yazılı ve mülakat sınavlarını kazanıp Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.   

            Mesleki süreçte Eskişehir İl Adayı olarak Valilik Stajında, büyükşehir yapısını tanımasının akabinde Ankara/Güdül’de Refiklikte makam işleyişine fiilen nezaret etti. Edirne Valiliği yanında Meriç ve Havsa Kaymakamlıklarında Mülkiye Teftiş Stajlarında bulunduğu sırada Yunanistan’ın Selanik, İskeçe, Gümülcine ve Kavala gibi şehirleriyle Bulgaristan’da sınır görüşmelerinde yer aldı. 2008’de Kastamonu/Bozkurt’a Kaymakam olarak atandıktan sonra 2009’da Düzce/Cumayeri’nde bir süre daha görev yürüttü. Ankara’da tamamladığı Bakanlık merkez stajı, dil kursu ve yurtdışı oryantasyonu sonunda ABD’ye 30 Ekim 2010’a kadar görevlendirildi. Dil yeteneğini geliştirmek, liderlik pratiği kazanmak ve farklı toplumların nasıl iletişim kurduğunu çözümlemek üzere bir yıl süreyle genelinde öğrenim gördüğü Virginia Commonwealth Üniversitesi’nde akademik dersler, seminerler, forumlar ve daire stajları ile iştigal etti. Özelinde Washington, Carolina, NewYork, Delaware, NewJersey, Maryland, Connecticut, Massachusetts, Georgia, Florida, Arizona, Nevada, California ve Colorado gibi farklı eyaletlerde bulunma fırsatı da oldu.  Kaymakamlık, Kişisel Gelişim ve Diplomasi Kursunu “sertifika üstün başarı derecesi” ile tamamlamasını müteakip Konya/Derbent Kaymakamlığı (2011-2013), Van/Çatak Kaymakamlığı (2013-2015) görevlerini ifa etmiştir. Sayın Koyuncu nihayetinde 28 Haziran 2015 tarih ve 2015/3098 nolu müşterek kararnamede Baskil Kaymakamı olarak ilçemize atanmıştır.

Muhtelif çalıştay, kurs ve seminer sertifikası ile uzmanlık, takdir ve başarı belgeleri bulunan Kaymakamımız evli olup; İngilizce ve başlangıç düzeyi Almanca bilmektedir.


İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER

 

           
Baskil Kaymakamlığı Resmi web sitesi

 Bize Ulaşın                                0 (424) 511 20 01